Live

Rihanna mahnitëse në Barbados

17:07 / 06 Gusht 2019

Nga Kosova Live

Rihanna sivjet mori pjesë në paradën e ‘Kadooment Day.

Festivali i përvitshëm  mbahet në vendlindjen e këngëtares në Barbados. Rihanna morri gjithë vëmendjen në festival.

Ajo u shfaq me një fustan rozë me pëndë. Flokët i kishtë kapur në mënyrë interesante e gjithashtu kishte guxuar edhe me grimin.

Festivali feston përfundimin e sezonit të kallam sheqerit, me ahengje nga muzgut deri në agim, argëtime, tregje të arteve dhe zejeve, tregjet e kulturës dhe trashëgimisë.

Rihanna nuk ka munguar në këtë festival edhe pse ka angazhime të shumta në karrierë. Këngëtarja njihet për promovimin që i bën gjithmonë vendlindjes së saj.

Shpërndaje në

U Kopjua