Live

Rita vjen me foto të nxehta nga plazhi

10:00 / 29 Korrik 2019

Nga Kosova Live

Këngëtarja Rita Ora duket se ka gjetur pak kohë për tu argëtuar në plazh.

Dje nëna e saj publikoi një fotografi me burrin dhe Ritën në Malibu. Rita u përkujdes që të na tregojë se po kalon vërtetë mirë.

Ajo uroi pushime të këndshmë nga shkallët e një jahti. Me bikinë të lagura ku pothuajse shihet komplet pjesa e sipërme.

Shpërndaje në

U Kopjua