Live

Shkurte Fejza në koncertin e Unikkatilit: Jo nuk ndahet Mitrovica

15:49 / 28 Korrik 2019

Nga Kosova Live

Koncerti i reperit Unikkatil mbrëmë përvec që mblodhi shumë njerëz, mblodhi edhe shumë artistë.

Ndër performancat që u vecuan mbrëmë ishtë ajo e Shkurte Fejzës.

Këngëtarja u paraqit në skenë dhe këndoi këngën e famshme patriotike: “Pa u farue djem e çika, jo nuk ndahet Mitrovica” Kjo këngë ndezi publikun. Dhe ambienti e bëri të vetën pasi që kënga u këndua në Mitrovicë të cilën shpeshherë e përmendin për ndarje

Shpërndaje në

U Kopjua