Live

Si u njoftua Dua Lipa me të dashurin e ri?

18:57 / 27 Korrik 2019

Nga Kosova Live

Dua Lipa dhe Anwar Hadid janë cifti më i përfolur i momentit. Ata shihen kudo së bashku.

Te gjithë janë kuriozë se si erdhi deri tek lidhja e tyre. Sic duket Anëar ishte insistues për një takim me këngëtaren menjëherë pasi morri vesh se ajo u nda nga Isac Careë.

Ai edhe më herët kishte treguar se është fans i muzikës së Duas, dhe sic duket kjo i ka bashkuar, sipas TMZ.

Ndryshe Anwar është vëllai i supermodeleve Bella dhe Gigi Hadid.

Shpërndaje në

U Kopjua