Live

Sot dy ndeshje në Superligën e Kosovës, vëmendja në Skenderaj

08:39 / 18 Mars 2023

Nga Kosova Live

Sot do të zhvillohen dy ndeshje tepër interesante në futbollin kosovar.

Ndeshjet janë të vlefshme për javën e 26-të të AlbiMall Superligës së Kosovës.

Vemendja kryesore do të jetë në qytetin e Skenderajit, ku Drenica do të jetë nikoqire e Prishtinës.

Ndeshja tjetër do të luhet nëmes Malishevës dhe Dritës.

Të dy këto ndeshje do të fillojnë nga ora 13:00.

Shpërndaje në

U Kopjua