Live

Sot zhvillohen të gjitha ndeshjet e xhiros së 35-të të Superligës

08:42 / 20 Maj 2023

Nga Kosova Live

Sot në AlbiMall Superligën e Kosovës zhvillohen të gjitha ndeshjet e javën e 35-të.

Vëmendja krysore do të jetë në qytetin e Suharekës dhe Gjilanit, ku Ballkani e Drita po luftojnë për titullin e kampionit.

Kampioni në fuqi dhe lideri aktual, Ballkani do të jetë nikoqire e Ferizajit.

Në anën tjetër skuadra e Dritës e pret Malishevën.

Një ndeshje tjetër interesante do të zhvillohet mes Llapit dhe Gjilanit.

Prishtina do të jetë nikoqire e Drenicës ndërsa Dukagjini do të ketë punë me Trepçën ’89.

Të gjitha ndeshjet do të nisin nga ora 15:00.

Shpërndaje në

U Kopjua