Live

Superliga e Kosovës rikthehet të shtunën

17:03 / 13 Gusht 2019

Nga Kosova Live

Edicioni 2019/20 në Superligën e Kosovës do të fillojë të shtunën më 17 gusht. Java e parë do të sjellë dy derbi lokal, Flamurtari – Prishtina dhe Feronikeli – Drenica.

Ky është orari i xhiros së parë:

E shtunë 17 Gusht

Flamurtari – Prishtina
Feronikeli – Drenica
Llapi – Vushtrria

E diel 18 Gusht

Drita – Ferizaj
Trepca 89 – Gjilani
Dukagjini – Ballkani

Të gjitha ndeshjet zhvillohen nga ora 17:00.

Shpërndaje në

U Kopjua