Live

Unikkatili dhe Mozzik vijnë me superbashkëpunim

17:36 / 21 Korrik 2019

Nga Kosova Live

Për një kohë të gjatë Mozizik ka shprehur admirimin që ka për Unikkatilin. Madje kishte premtuar që shumë shpejt ai do të vijë me një bashkëpunim me Unikkatilin i cili ka kohë që jeton në Amerikë.

Entuziazmin Mozzik nuk e fshehu aspak dhe e ndau me fansat në instagram:

“Humbën edhe shkronjat gati tu e postu ket foto..po man fund ndodhi kjo ondërr e ndjekun me punë e vullnet Nesër del konga ft. @unikkatilofficialnë ora 18:00”.

Ndryshe Unikkatili shumë shpejt do të mbajë një concert në Mitrovicë, ku tashmë gjysma e biletave vec janë shitur.

Shpërndaje në

U Kopjua