Live

Vëllai i Shakirës kapet ‘mat’, s’mund t’i largoj sytë nga të pasmet e Bebe Rexhës

08:55 / 15 Shtator 2023

Nga Kosova Live

Bebe Rexha, mori vëmendje me veshjen e saj nga Video Music Awards, duke u shfaqur me një fustan të zi me prerje dhe një bisht në të pasme. 

Prerjet e pazakonta të fustanit me siguri tërhoqën vëmendje dhe një video është shpërndarë në Twitter, e cila tregonte vëllanë e Shakiras, Tonino Mebarak, duke u përpjekur ta largonte shikimin.

@pattystone90 #beberexha #shakira #tonino #vmas #vmas2023 #shakiravmas2023 ♬ sonido original – Patricia Lobato Delg

Shpërndaje në

U Kopjua