Live

Zayn Malik nxjerrë në shitje shtëpinë, pas ndarjes nga Gigi Hadid

16:30 / 08 Gusht 2019

Nga Kosova Live

Zayn Malik dhe Gigi Hadid ka muaj që janë të ndarë. Pas përpjekjeve të shumta për të rikthyer romacën cifti me sa duket kanë ndarë rrugët përfundimisht.

Kështu këngëtari Zayn  Malik ka nxjerrë në shitje shtëpinë e tij luksoze me një pamje të mahnitshme nga New York për 10.8 milionë dollarë apo (11.72 milionë euro)

TMZ raporton se Zayn po e shet shtëpinë pothuajse një vit pas blerjes.

Ky lajm erdhi menjëherë pasi nga mediat u njoftua se modelja Gigi Hadid është duke dalë me Tyler Cameron, ndërsa Zayn vazhdon të jetë beqar.

Shpërndaje në

U Kopjua