Live

Zbulohet data kur tërhiqet shorti për ndeshjet e Superligë

20:56 / 29 Korrik 2019

Nga Kosova Live

Me 31 korriku është vendosur  si data kur do të bëhet  tërheqja e shortit për kampionatin e ri për Superligën e Kosovës dhe për Ligën e Parë, njofton FFK

Shorti për Superligë do të tërhiqet në orën 13:00, ndërsa pas gjysmë ore tërhiqet shorti për ligën e parë.

Superliga nis me datë 17 gusht, Liga e parë me 24 gusht.

Shpërndaje në

U Kopjua