Live

Zyrtare: Formacionet startuese të ndeshjes Barcelona-Real Madrid

19:43 / 19 Mars 2023

Nga Çlirim Qeriqi

Real Madridi do të përballet me Barcelonën, në kuadër të xhiros së 26-të në La Liga.

Ndeshja do të zhvillohet në “Camp Nou, me fillim nga ora 21:00.

Blaugranët jaën duke prirë në La Liga, me 65 pikë, pas 25 ndeshjeve, dhe do të synojnë që të largohen edhe më shumë nga vendi i dytë që është Real Madridi, me nëntë pikë më pak.

Dy ekipet tashmë kanë publikuar formacionet zyrtare:

BARCELONA:

REAL MADRID:

Shpërndaje në

U Kopjua