Live

4 të vdekur dhe 2 të plagosur në Kaliforni

10:24 / 09 Gusht 2019

Nga Kosova Live

4 persona kanë vdekur dhe dy të tjerë janë plagosur si pasojë e një përleshje që ka ndodhur në Kaliforni.

Lidhur me këtë ngjarje, një 33 vjeçar është arrestuar në cilësinë e të dyshuarit, ndërsa nuk është bërë publik identiteti I tij.

Ditë më parë,në El Paso të Teksasit dhe Dayton të Ohio-së,kanë mbetur të vdekur 31 persona të përfshirë në një sulm me armë.

Shpërndaje në

U Kopjua