Live

Ardian Bujupi dhe Elvana Gjata sjellin “Meine Liebe”

12:36 / 02 Gusht 2019

Nga Kosova Live

Elvana dhe Ardiani ditë më parë publikuan të dy në instagram të njëjtin fragment kënge Dhe kjo na bëri të kuptojmë se këngëtaret kanë bashkëpunuar për të sjellë dicka të re.

Dje është publikuar kënga “Meine Liebe” e shoqëruar edhe me videoklip.

Kënga ka dalë në kanalin zyrtar të Ardian Bujupit dhe tashmë ka mbledhur shumë klikime.

Shpërndaje në

U Kopjua