Live

“Boy bye” nga Dafina dhe Tayna publikohet sot

15:51 / 11 Gusht 2019

Nga Kosova Live

Tayna dhe Dafina kanë përfunduar xhirimet e klipit më të ri. Përmes rrjeteve sociale te dy artistet kanë konfirmuar se kënga do të publikohet sot ( E dielë) në ora 17:00.

Kënga titullohet “Boy bye”.

Ky pritet të jetë një tjetër hit, në vazhdën e shumë këngëve hite që erdhën këtë verë nga artistët shqiptarë.

Shpërndaje në

U Kopjua