Live

Dhunohet seksualisht një grua në Klinë

17:30 / 14 Gusht 2019

Nga Kosova Live

Një rast i dhunimit të një gruaje ka ndodhur në Klinë më 12 gusht.

Rastin e ka konfirmuar edhe policia e Kosovës.

Viktima femër dyshohet se është dhunuar seksualisht nën shantazh.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull shqiptar pasi që i njëjti duke e shantazhuar viktimën femër shqiptare e ka dhunuar seksualisht. I dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, thuhet në njoftimin e policisë.

Tutje nga PK nuk janë dhënë detaje tjera.

Shpërndaje në

U Kopjua