Live

Dj i famshëm konfirmon ardhjen në “Sunny Hill” vitin tjetër

20:08 / 04 Gusht 2019

Nga Kosova Live

Festivali “Sunny Hill” ka bërë bujë të madhe sivjet. Sikur vitin e kaluar edhe këtë vit emra të skenës botërore kanë performuar në festival.

Sonte është nata e fundit ku do të performojë Dj i njohur Calvin Harris.

Dua Lipa ëhstë përkujdesur të sjellë imazhe nga festivali. Dhe në njërën ndër fotogarafitë Dj tjeter i njohur Diplo thotë: Unë do të vij vitin tjetër. Duke konfirmuar keshtu pjesmarrjen.

“Sunny Hill” po rezulton festival mjaft i suksesshëm që njëkohësisht po ndihmon edhe në zhvillimin e turizmit në Kosovë.

Deri vitin tjetër presim të shohim se cilët emra të muzikës do të na argëtojnë gjatë gushit 2020.

Shpërndaje në

U Kopjua