Live

Don Xhoni mbështet marshin për drejtësi

19:39 / 27 Mars 2023

Nga Kosova Live

Artistë të shumtë kanë bërë thirrje për të iu bashkuar marshit në mbrojtje të luftës së Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës dhe ish-krerëve të saj Hashim Thaçi, Kadri Veseli, Rexhep Selimi e Jakup Krasniqi.

Nëpërmjet një storie në “Instagram” edhe reperi i njohur Don Xhoni ka bërë thirrje për të iu bashkuar këtij marshi.

Marshi do të mbahet të dielën, më 2 prill. Nisja do të bëhet nga sheshi “Zahir Pajaziti”, në drejtim të sheshit “Skënderbeu”.

Shpërndaje në

U Kopjua