Live

Dua Lipa ka probleme me akne

11:42 / 09 Gusht 2019

Nga Kosova Live

Këngëtarja Dua Lipa ditë më parë qëndroi në Kosovë, për festivalin “Sunny Hill”. Tashmë ajo i’u është rikthyer angazhimeve të përditshme.

Dua është mjaft aktive në instagram, dhe fotoja e fundit e saj tërhoqi vëmendjen e fansave.

Ajo postoi një fotografi ku shihet se në fytyrën e saj ka akne. “Fytyra ime nuk është e lumtur” shkroi ajo.

Me këtë imazh Dua lë të kuptohet se të gjithë madje edhe yjet botërore mund të kenë problem të lëkurës, në këtë rast akne.

Shpërndaje në

U Kopjua