Live

Dy burra sulmojnë gratë

10:08 / 15 Gusht 2019

Nga Kosova Live

Në Prishtinë një burrë ka sulmuar gruan me të cilën po bashkëjetonte.

Policia ka konfirmuar rastin dhe ka treguar se përsoni në fjalë është dërguar në mbajtje.

Edhe në Gllogoc dje një burrë pasi pas një mosmarrëveshje, e sulmoi fizikisht gruan e tij. Ai është arrestuar dhe  dërguar në mbajtje

“Viktima ka pranuar tretman mjekësor ndërsa i dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin e PK-së.

Shpërndaje në

U Kopjua