Live

E pazakonshme | Nuk kishin para për t’i blerë biletën, çifti braktis foshnjën në aeroport

15:52 / 01 Shkurt 2023

Nga Kosova Live

Sipas Daily Mail, një çift thuhet se ka bërë pikërisht këtë. Ai e braktisi fëmijën e tij në sportelin e kontrollit në aeroportin Ben Gurion të Izraelit përpara se të përpiqej të kapte fluturimin për në Bruksel.

Çifti mbërriti në aeroportin e Tel Aviv të martën me pasaportat e tyre belge dhe biletat për fluturimin e Ryanair në kryeqytetin belg, por pa biletë për fëmijën e tyre.

https://www.dailymail.co.uk/embed/video/2867613.html?fbclid=IwAR3YFZAGK9LSnqM7W6-Ele5fqL-RNiD-6e65GI8vunpNswMWXx8qy_yEmaQ

Shpërndaje në

U Kopjua