Live

Elinel publikon “Rrugaqo”

16:01 / 13 Gusht 2019

Nga Kosova Live

Elinel është ndër reperët më të talentuar shqiptar.

Dje reperi ka pyetur fansat se në cilën orë do të donin të lansohej kënga e tij e re. Ndërsa sot vec e ka publikuar.

Kënga titullohet “Rrugaqo” dhe reperi e ka shoqëruar edhe me videoklip për të cilin është kujdesur, Arlind Sylaj.

Shpërndaje në

U Kopjua