Live

Elvana Gjata publikon këngën “A m’don”

11:40 / 09 Gusht 2019

Nga Kosova Live

Këngëtarja Elvana Gjata është mjaft aktive këtë verë. Para pak ditësh ajo solli bashkëpunimin “Meine Liebe” me Ardian Bujupin. Ndërsa sapo ka publikuar këngën e saj më të re “A m’don”

Kënga është ritmike. Teksti i  këngës është shkruar nga vetë këngëtarja, së bashku me Arbër Zeqon .

Për detajet e tjera ka bashkëpunuar me emra të njohur në Turqi, si producentët Ceyhun Sevil dhe Cansu Yilmaz.

Në klip Elvana shfaqet tërheqëse e rrethuar nga vajza tjera, të gjitha të veshura në të bardhë.

Kënga pritet të jetë një hit i radhës, sic jemi mësuar të degjojmë nga këngëtarja.

Shpërndaje në

U Kopjua