Live

Ermal Mamaqi zbulon emrin e filmit të ri

11:18 / 15 Gusht 2019

Nga Kosova Live

Pas suksesit të jashtëzakonshëm me filmin “Dy gisht mjaltë”, Ermal Mamaqi ka filluart përgatitjet e filmit të ri.

Eshtë mësuar se pjesë e këtij projekti do të jetë këngëtarja Enca, dhe se xhirimet vec kanë nisur.

Në një postim të bërë së fundmi në Instagram Ermal Mamaqi,  ka zbuluar se filmi do të mbajë titullin “I Love Tropoja”.

“Jam i lumtur t’ju prezantoj projektin e ri. Filmi titullohet “I Love Tropoja”. Marko from tropoja është një super star”, shkruan Ermali teksa zbulon edhe një foto nga prapaskenat.

Shpërndaje në

U Kopjua