Live

Ermali dhe Ledri publikojnë “M’ke Harru”

15:56 / 08 Gusht 2019

Nga Kosova Live

Dje Ermal Fejzullahu paralajmëroi se do të vijë në bashkëpunim me Ledri Vulën, në një këngë që e konsideron favorite.

Ndërsa sot ata e   publikuan këngën në kanalin e Youtube.

Kënga titullohet “M’ke harru” dhe përmban ritme verore .  Si zakonisht bashkëpuntori kryesor është Big Bang.

Shpërndaje në

U Kopjua