Live

Getoar Selimi me urim emocional për ditëlindjen e vajzës

15:33 / 24 Nëntor 2022

Nga Kosova Live

Sot, vajza e Marina Vjollcës dhe Getoar Selimit, mbush një vjet.

Një urim shumë të veçantë e bëri reperi i njohur, në rrjetin e tij në instagram.

Geti u përkujdes që të shkruante fjalët më të mira për vajzën e tij.

Më posht mund ta gjeni urimin e plotë:

Shpërndaje në

U Kopjua