Live

I bëri publike sëmundjen, Stresi tregon si është raporti i tij me Keisin pas Big Brother

13:40 / 01 Prill 2023

Nga Vahide Zejnullahu

Fituesi i “Big Brother Vip Kosova” Stresi, tregoi brenda shtëpisë se ish partnerja e tij Keisit po kurohet për një tumor. Ajo i kërkoi live të mos fliste më për këtë pjesë personale.

Pas daljes nga shtëpia Stresi ka folur për raportin që ka tani me ish partneren e tij duke treguar se kanë komunikuar edhe privatisht pas fitores.

Stresi rrëfeu se ajo e ka telefonuar dhe ka komunikuar me të, por nuk preferoi që të tregonte më shumë detaje, duke e quajtur marrëdhënien me të si dicka personale e që preferon ta mbajë të tillë. /Express

Shpërndaje në

U Kopjua