Live

Një i vdekur dhe 18 raste të reja me COVID-19

11:12 / 01 Shkurt 2023

Nga Gresiana Jashari

Një i vdekur dhe 18 raste të reja me COVID-19 u regjistruan në Kosovë gjatë 24 orëve të fundit, nga gjithsej 140 të testuar.

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës po ashtu njofton se gjatë kësaj periudhe kohore janë shëruar shtatë kosovarë nga virusi në fjalë, ndërsa 62 raste mbesin aktive.

Shpërndaje në

U Kopjua