Live

Një i vdekur në aksident trafiku

16:28 / 08 Gusht 2019

Nga Kosova Live

Si pasojë e aksidentit ne trafik një këmbësor vdes sot në rrugën “Xhemajl Mustafa” në Podujevë.

Sipas njoftimit të dhënë në aksident është përfshirë një tip i veturës Golf dhe dy këmbësor,si pasojë e kësaj një nga viktimat ka humbur jetën ,i vdekuri është fëmijë i gjinisë femërore .

Vdekjen e ka konfirmuar Qendra Klinike Universitare e Kosovës.

Aksidenti ka ndodhur rreth orës 12:30 .

Njoftimin e ka bërë publik Policia e Kosovës në faqen zyrtare të saj.

Shpërndaje në

U Kopjua