Live

Nora dhe Irkenci sot publikojnë “Jena n’da”

19:05 / 27 Korrik 2019

Nga Kosova Live

Nora Istrefi dhe  Irkenc Hyka sot kanë paralajmëruar këngën e re e cila titullohet “Jena n’da”.

Kënga e shoqëruar me videoklip publikohet në ora 17:00.

Nora ka sjellë imazhe nga xhirimet e klipit. Ajo duket shumë atraktive në foton e postuar në instagram.

Ky nuk është bashkëpunimi i parë i Norës dhe Irkencit pasi ata kanë publikuar më herët edhe këngën “Tymi i Dashnisë 2”

Shpërndaje në

U Kopjua