Live

Përfundojnë xhirimet e “La Casa de Papel” 4

10:27 / 14 Gusht 2019

Nga Kosova Live

Sezoni i tretë i “La Casa de Papel”, ka patur premierën muajin e kaluar dhe arriti sukses të jashtëzakonshëm.

Tashmë është njoftuar se kanë përfunduar edhe xhirimet   e sezonit të 4-të, dhe pritet që seriali ti rikthehet ekranit më shpejtë se që është menduar.

Këtë e ka bërë të ditur aktori i mirënjohur spanjoll, Alvaro Morte, i cili luan rolin e profesorit në këtë serial.

“Dita e fundit e xhirimit të pjesës # 4 @lacasadepapel. Dolli për të gjithë. Për ju, ekipi (më i mirë @vancouvermedia_). Dhe për ju, që na shihni në të gjithë planetin. Faleminderit të gjithëve. Rrofshi! #Elprofesor”, ka shkruar Morte.

“Money Heist” u bë shfaqja shfaqja më e shikuar në gjuhë të huaj në Netflix, madje ka kapërcyer pikëpamjet e shumicës së shfaqjeve në gjuhën angleze gjithashtu. Alex Pina, regjisori i La Casa De Papel, e quajti këtë historike për shfaqjet e gjuhëve jo-angleze dhe deklaroi se kjo do të rrisë besimin e prodhuesve në një përmbajtje disi të lezetshme dhe nuk ia kishte marrë mendja kurrë që seriali i tij do të kapte një audiencë të tillë.

Shpërndaje në

U Kopjua