Live

Plagos gjashtë polic, mban peng dy të tjerë

09:46 / 15 Gusht 2019

Nga Kosova Live

Një përson në Shtetet e Bashkuara të Amerikës është arrestuar pasi plagosi gjashtë polic.

I arrestuari mbajti peng për disa orë me rradhë dy polic, por pas thirrjeve të policisë por edhe avokatit të të dyshuarit bënë të mundur dorëzimin e tij.
Beteja e armatosur mes policisë dhe të arrestuarit filloi në orën 16:30 sipas orës lokale. Oficerët kishin një urdhër për të kontrolluar një shtëpi për drogë në lagjen Nicetoën-Tiago të Philadelphia kur sulmuesi hapi zjarr.

Shpërndaje në

U Kopjua