Live

Publikohet më në fund “Bye Bye” nga Tayna e Dafina

13:58 / 12 Gusht 2019

Nga Kosova Live

Dyshja e njohur e skenës Tayna dhe Dafina Zeqiri kanë bashkuar forcat për këngën “Bye Bye”.

Këngëtaret kanë lansuar këngën bashkë me videoklip dje në orën 17:00.
Kënga i përmban dy pjesë. Tayna e Dafina shfaqen atraktive në video, duke vallëzuar e duke shfaqur hiret trupore.

Tekstin e ka shkruar Tayna, kurse për melodinë janë përkujdesur të dy artistet.

Për muzikën në pjesë të parë është përkujdesur Cricket ndërkohë që për të dytën Jacob Lethal.

Projekti është prodhim i Friends Entertainment.

Shpërndaje në

U Kopjua