Live

Ramë Lahaj publikon pamje të reja nga koncerti në Prishtinë

09:08 / 09 Gusht 2019

Nga Kosova Live

Tenori shqiptar me famë ndërkombëtare, Ramë Lahaj, ka publikuar pamje të reja nga koncerti që ka mbajtur më 1 gusht në Sheshin “Skënderbeu”.

Lahaj mbajti një koncert madhështor me të ftuar të tjerë të njohur si: baritonin Kiril Manolov dhe dirigjentin David Crescenzi.

Koncerti mbushi sheshin e Prishtinës. Ndërsa tenori ka premtuar që të paktën njëherë në vit të dhurojë performancë të tillë në vendlindje.

Shpërndaje në

U Kopjua