Live

RRETH 100 AKSIDENTE NË KOSOVË

11:28 / 06 Gusht 2019

Nga Kosova Live

Vetëm dje në territorin e Kosovës janë shënuar afro 100 aksidente. Një prej tyre përfundoi me fatalitet, 33 me të lënduar dhe 63 më dëmë materiale.

Kështu bënë me dijë policia e Kosovës në statistikat e përgjithshme.

Forcat e rendit njofotojnë se janë bërë 42 arrestime dhe janë shqiptuar 1287 tiketa trafiku.

Shpërndaje në

U Kopjua