Live

S4MM bëhet baba për herë të parë

10:43 / 24 Nëntor 2022

Nga Kosova Live

Reperi i njohur shqiptarë S4mm, me emër Samir Selimi është bërë baba.

Kohët e fundit reperi nuk ishte shume aktiv në rrjete sociale, po as në muzikë.

Reperi e kishte bërë publike lidhjen e tij më një bukuroshe, ku edhe i kishte dedikuar këngë.

Por zhdukja nga skena e këngëtarit ishte misterioze, shkruan /Kosovarja.

Ai publikoi një fotografi ku mban dorën e vajzës së tij, duke mos i treguar figurën e as emrin.

Ne i urojmë epitetin e babait dhe suksese në projekte muzikore sepse po i mungon skenës.

Shpërndaje në

U Kopjua