Live

Tayna bashkon forcat me Kreshën e Lyricalin për këngën “Pasite”

10:02 / 06 Gusht 2019

Nga Kosova Live

Tayna ka vendosur që kësaj radhe të sjellë bashkëpunim të vecantë. Rep artistja ka bashkuar forcat me dy prej reperëve më të mirë të estradës, Mc Kresha dhe Lyrical Son.

Së bashku kanë sjellë me videoklip këngën “Pasite”.

Artistët janë përkujdesur për pjesët e tyre të këngës ndërsa Strike Beatz and K-Master për muzikën.

Kënga pritet të jetë hit në vazhdën e shumë këngëve verore që janë lansuar deri më tani.

Shpërndaje në

U Kopjua