Live

Tayna dhe Dafina shumë shpejt vijnë me këngën “Bye, bye”

09:47 / 10 Gusht 2019

Nga Kosova Live

Reperja Tayna dhe këngëtarja Dafina Zeqiri kanë bashkuar forcat për të sjellë një projekt të ri të përbashkët.


Kënga dhe xhirimet e klipit kanë përfunduar. Emri i këngës është “Bye bye” dhe pritet t’i sjellë dyshes një tjetër hit.


Të dyja këngëtaret kanë qënë mjaft aktive verës. Projekti i fundit i Dafinës mbetet “Lule Lule” në bashkëpunim me Lumi B, ndërsa Tayna sapo ka publikuar bashkëpunimin me Mc Kreshën dhe Lyrical Son, “Pasite”.

Shpërndaje në

U Kopjua