Live

Tayna vjen “flakë” në të kuqe

13:51 / 05 Gusht 2019

Nga Kosova Live

Tayna është ndër këngëtaret më të përfolura të momentit. Reperja po vazhdon me koncerte të shumta.

Ajo gjithashtu gjithmonë përkujdeset që të jetë aktive në instagram duke na sjellë imazhe nga paraqitjet e saja.

Së fundmi Tayna publikoi një imazh e veshur me fustan të kuq dhe qartë shihet se nuk ka të brendshme. Ajo duket shumë tërheqëse dhe këtë e dëshmojnë edhe komentet që ka marrë këngëtarja.

Projekti i fundit i këngëtares mbetet “Caliente”

Shpërndaje në

U Kopjua