Live

Tenori Ramë Lahaj sëmuret pak para koncertit

13:32 / 29 Korrik 2019

Nga Kosova Live

Tenori me famë botërore Ramë Lahaj po qëndron në Kosovë.

Ai do të mbajë një koncert në sheshin “Skënderbeu” me 1 gusht.

Por tenori duket që ka pak komplikime shëndetsore dhe për këtë ka njoftuar fansat në instagram, por që shpreson se deri me 1 gusht cdo gjë do të shkojë mirë.

“Të dashur miq, këto ditë jam prekur nga një infeksion akut të fytit. Gjendja aktuale nuk është aspak e mirë por me shpresën dhe ndihmën e specialistit shpresoj gjithçka të jetë në rregull deri më 1 gusht. Javë të mbarë për të gjithë ju”

Shpërndaje në

U Kopjua