Live

Tuna sjell këngën “Nuk ma do zemra”

12:17 / 07 Gusht 2019

Nga Kosova Live

Tuna ka publikuar projektin më të ri muzikor. Kënga e re titullohet “Nuk ma do zemra”

Bashkëpuntorët e këngës mbeten te njëjtë, për muzikën është përkujdesur Armend Regjepagiqi ndërsa tekstin e ka bërë Aida Barakau.

Klipi është i realizuar pranë një pishine dhe shfaq këngëtaren me një veshje shumngjyrëshe për të cilën është përkujdesur disenjatori Valdrin Sahiti.

Videoklipi është realizuar nga MAX Production.

Shpërndaje në

U Kopjua