Live

Vdes i riu në vend të punës

16:59 / 08 Gusht 2019

Nga Kosova Live

Fshatin Raushiq të Pejës  në vendin e punës vdes një i ri 32 vjeçar.

 Sot Policia e Kosovës njofton se viktima kishe pësuar lëndime në vendin ku punonte dhe nga aty ishte dërguar në qendrën emergjente ,ndërsa pak më vonë mjekët kanë njoftuar vdekjen e te riut me inicialet Sh.Sh.

Viktima më pas është dërguar në Institutin e Mjekësië Ligjore  për obduksion.

Shpërndaje në

U Kopjua