Live

Vetëvrasje në Prizren

09:27 / 13 Gusht 2019

Nga Kosova Live

Një person nga Prizreni ka bërë vetëvrasje duke u hedhur nga kati i pestë i një ndërtese.

Rastin ka ndodhur në orët e vona të natës dhe i njejti  është konfirmuar edhe  nga policia.

“Rasti ka ndodhur në rrugën e “Jonit” në Prizren rreth orës 22:00, ku një person dyshohet se ka bërë vetëvrasje, të gjitha njësitet kanë dalur në vendin e ngjarjes dhe jemi ne fazën fillestare të hetimeve”, ka thënë zëdhënësi i policisë për rajonin e Prizrenit, Vesel Gashi.

Shpërndaje në

U Kopjua