Live

A flasin Kida dhe Tayna mes vete?

10:08 / 02 Gusht 2019

Nga Kosova Live

Kohëve të fundit ka qarkulluar një lajm që këngëtaret Kida dhe Tayna nuk kanë raporte të mira ndërmjet vete.

Por këto thashetheme u përkujdes që ti shuajë Kida.

Ish këngëtarja e On Records e pyetur për raportet me Taynën në emisionin “Pushime on top” u shpreh: ” S’e kam takuar Taynën? Jo unë me të kam ndenjur personalisht. Kam ndenjur dhe kam shoqëri”, ka treguar Kida.

Këngëtarja tregoi se ka raporte të mira me gjitha koleget.

Shpërndaje në

U Kopjua