Live

Adelina tregon dhuratën që i bëri burri

15:00 / 13 Gusht 2019

Nga Kosova Live

Adelina Tahiri është mjaft aktive në instagram.  Së fundmi Adelina ndau me ndjekësit një dhuratë që i ka bërë bashkëshortit.

Milioneri maqedonas Serjozha ka surprizuar këngëtaren me një parfum të llojit ‘Roja’ dhe artistja ka falënderuar bashkëshortin me një postim në Instastory ku shkruan: “Faleminderit zemra ime”

Ndryshe projekti i fundit i këngëtares është “Përgjithmonë”, i cili u pëlqye shumë nga publiku.

Shpërndaje në

U Kopjua