Live

Adrola Dushi tregon linjat perfekte ne Mykonos

13:27 / 21 Korrik 2019

Nga Kosova Live

Adrola Dushi njihet si ndër femrat më  të  bukura shqiptare. Modelja gëzon forma të  përsosura trupore. Këtë  mund ta vë rejmë  nga fotosesionet e shumta, të  cilat i realizon dhe i shfaq në  instagram.

Këtë  herë  bukuroshja u shfaq me poza nga ishulli grek Mykonos. Ajo duket jashtezakonisht terheqese ne bikini.

Adrola një herish po zhvillon një  karrierë  shumë  të  suksesshme në  Amerikë . Ajo gjithashtu është  nënë  e një  djali.

Shpërndaje në

U Kopjua