Live

Afrona Dika zgjedh unazën në prag të dasmës

19:24 / 06 Gusht 2019

Nga Kosova Live

Afrona Dika dhe Blero do të martohen shumë shpejt.

Dasma do të mbahet muajin e ardhshëm e si duket Afrona po kryen përgatitjet e fundit.

Ajo tregoi përmes instagramit se ka zgjedhur edhe unazën e martesës.

Cifti Afrona dhe Blero ka kohë që  janë bashkë dhe janë shndërruar ndër ciftet më të pëlqyera në mediat rozë.

Shpërndaje në

U Kopjua