Live

Aktorja e njohur turke është shtatzënë?

21:24 / 28 Korrik 2019

Nga Kosova Live

Neslihan Atagul është ndër aktoret më të pëlqyera tek shqiptarët.

Ajo u bë e njohur falë rolit të saj në “Dashuri e pafund”.

Aktorja është e martuar me Kadir Doullu po ashtu aktor.

Dhe sic duket tashmë cifti do të bëhën prindër.

Aktorja publikoi një foto në instagram ku shkroi Hero! Të dua

Ndërsa burri i saj i’a kthen Të dua. “2bebe”. Kaq ka mjaftuar dhe mediat janë vërshuar me lajmin se aktorja është shtatëzënë. Por pritet akoma konfirmimi i çiftit

Shpërndaje në

U Kopjua