Live

Albërie Hadërxhonaj gati mbeti pa flokë

14:57 / 01 Gusht 2019

Nga Kosova Live

Këngëtarja Albërie Hadërgjonaj është ndër këngëtarët që i ka qëndruar besnike skenës për kohë të gjatë.

Këngëtarja njihet edhe për kujdesin që I kushton pamjes së jashtme pavarësisht moshës. Por sic duket kujdesi i tepërt për tu dukur bukur i ka kushtuar Albëries.

Ajo rrëfen se si përpak mbeti pa flokë nga zgjatja e flokëve ose sic njihen extensions.


Sapo hoqa extensions dhe me shume se gjysma e flokeve jan keputur.Si mendoni ju,me mire floke te gjata apo te shkurtra?

Floket i kisha ven ne nji nder sallonet me te mira ne Los Angeles.

Shpërndaje në

U Kopjua