Live

Ami me foto tërheqëse nga pishina, Ermali vjen me koment epik

18:07 / 05 Gusht 2019

Nga Kosova Live

Armanda Toska është e njohur për publikun si prezantuese por njëherish edhe si gruaja e komedianit të famshëm Ermal Mamaqit.

Ami duket që është duke shijuar pushimet. Ajo së fundmi postoi një fotografi tërheqëse nga pishina. E veshur me bikini të verdha, Ami shfaqet e buzëqeshur pranë pishinës.

Ajo cka bie në sy në këtë fotografi është komenti i burrit të saj Ermal Mamaqit.

Aktori e ka ngacmuar partneren e tij në komentin që ka bërë.

Komenti i Ermalit: “Ooo ti zonjë… avash içik me kto fotot… kemi dhe ne rrobabanjo po sbojmë kshu”.

Shpërndaje në

U Kopjua